Księgowa / Księgowy
  • Przasnysz
Przasnysz, Przasnysz, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
22. 5. 2024

Dla jednego z naszych klientów z branży budowlanej, prowadzę obecnie rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:

  • księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych
  • prowadzenie ewidencji kosztów firmowych
  • przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie: przelewów, raportów wewnętrznych oraz sprawozdań na potrzeby instrytucji zewnętrznych
  • udział w procesach zamknięcia miesiąca

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w prowadzeniu pełnej księgowości
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość programów księgowych
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie)

  • Praca Przasnysz
  • Księgowy Przasnysz
  • Księgowa Przasnysz
  • Przasnysz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509