Księgowa/Księgowy
  • Będzin
Będzin, Będzin, Silesian Voivodeship, Polska
Polanabikes
6. 6. 2024

Poszukujemy Księgowego /Księgowej dział księgowości w codziennych obowiązkach związanych z prowadzeniem pełnej księgowości firmy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dokładne i terminowe przetwarzanie dokumentacji finansowej oraz wspomaganie głównej księgowej w przygotowywaniu raportów finansowych i budżetowych.

Miejsce pracy - Mysłowice Białobrzeska 20

Kluczowe obowiązki:

  1. Wprowadzanie danych do systemów księgowych oraz ich weryfikacja.
  2. Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych, takich jak faktury, rachunki, wyciągi bankowe.
  3. Pomoc w przygotowywaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów okresowych
  4. Udział w przygotowywaniu dokumentacji potrzebnej do audytów zewnętrznych i wewnętrznych.
  5. Zarządzanie dokumentacją księgową, w tym archiwizacja dokumentów finansowych.
  6. Monitorowanie terminów płatności
  7. Wsparcie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
  8. Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji finansowych.
  9. Inne czynności zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse.
  2. Doświadczenie: Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub finansów.
  3. Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
  4. Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  5. Znajomość systemów ERP (mile widziana znajomość programu Enova)
  6. Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  7. Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  3. Przyjazną atmosferę i wsparcie profesjonalnego zespołu.

  • Praca Będzin
  • Księgowy Będzin
  • Księgowy Będzino
  • Księgowa Będzin
  • Księgowa Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914