Księgowa/Księgowy
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
MEAT-PROS Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych oraz pozostałych dokumentów księgowych (PK, DP, raporty kasowe itp.)
  • księgowanie faktur sprzedażowych
  • księgowanie list płac
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych oraz środków trwałych
  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu deklaracji CIT,VAT
  • sporządzanie sprawozdań do GUS
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką firmy
  • nadzór nad bieżącym regulowaniem zobowiązań i należności spółki
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem

WYMAGANIA:
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku księgowym
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości
  • rzetelność, dokładność, terminowość, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne umiejętność pracy w zespole - nastawienie na współpracę
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego SAGE Symfonia Finanse i Księgowość

OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym, zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia, wsparcie merytoryczne członków zespołu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • prace od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388