Księgowa / Księgowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Klingspor Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- dekretowanie i księgowanie dokumentów zagranicznych i krajowych w zakresie zakupu materiałów i towarów

- dekretowanie i księgowanie dokumentów zagranicznych i krajowych w zakresie zakupu usług transportowych

- opracowanie – księgowanie i uzgadnianie – dokumentów celnych

- analiza zapisów księgowych i uzgadnianie kont księgowych

- uzgadnianie rozrachunków z dostawcami

- uczestniczenie w procedurach zamykania okresu księgowego

WYMAGANIA:

- znajomość systemu SAP

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- zaangażowanie, samodzielność, sumienność i odpowiedzialności za powierzone zadania

- bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel

- znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej

OFERUJEMY:
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie, lidera światowego z branży narzędzi ściernych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Regularne szkolenia rozwojowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721