Księgowa / Księgowy
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, mazowieckie, Polska
Biuro Rachunkowe PIONIEW Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które buduje relacje na zaufaniu i partnerstwie – traktujemy klientów i współpracowników jak rodzinę. Z ponad 20-letnim doświadczeniem i ciągłym rozwojem, łączymy tradycję z innowacją. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu pełnego wyjątkowych ludzi!

Opis stanowiska
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • księgowanie dokumentów - pełna księgowość,  KPiR
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • udział w audytach i kontrolach podatkowych

Wymagania
  • min 2 letnie doświadczenie w księgowości KH/ KPiR
  • znajomość zagadnień obrotu międzynarodowego
  • podstawowa znajomość naliczania wynagrodzeń i rozliczeń ZUS
  • obsługa programu Płatnik, praktyczne stosowanie Excel
  • systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • pozytywna energia i szczerość

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg
  • doświadczenie w obsłudze programu RAKS SQL
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy
  • dołączysz do zespołu, gdzie każdy dzień niesie nowe wyzwania i możliwości rozwoju
  • oferujemy wsparcie w doskonaleniu Twoich umiejętności poprzez różnorodne szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje
  • Twoje zaangażowanie i doświadczenie zostaną docenione atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • gwarantujemy stabilność zatrudnienia oraz elastyczność w wyborze formy współpracy: umowa o pracę, zlecenie lub B2B
  • po okresie próbnym będziesz mieć możliwość łączenia pracy zdalnej i stacjonarnej, dostosowanej do Twoich potrzeb

  • Praca Łomianki
  • Księgowa Łomianki
  • Księgowy Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509