Księgowa / Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
La Makeup Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Pomoc w księgowaniu operacji gospodarczych (faktury kosztowe / import usług / towarowe: WNT, WDT, Eksport, Import / sprzedaż)
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji VAT oraz sprawozdań do GUS
  • Uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami, odbiorcami i pracownikami
  • Naliczanie RMK
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Wsparcie zespołu w pozostałych zadaniach

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość przepisów prawnych i ustawy o rachunkowości
  • Znajomość pakietu Office
  • Terminowość i dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość systemu COMARCH OPTIMA
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym lub w dużej międzynarodowej firmie

Dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Stabilna, pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190