Księgowa/Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Tap.Talent Gracjan Góźdź
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych polskich i zagranicznych klientów.

  • Sporządzanie deklaracji VAT i CIT.

  • Przygotowanie raportów dla klientów (m.in. bilans, rachunek zysków i strat).

  • Pomoc klientom w kwestiach podatkowych i finansowych.

  • Sporządzanie raportów finansowych.

  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • Korespondencja z klientem oraz z urzędami.

  • Udzielanie porad klientom.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub pokrewne.

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym (mile widziane

    doświadczenie w biurze rachunkowym).

  • Znajomość co najmniej jednego z programów księgowych.

  • Umiejętność obsługi biurowego oprogramowania (Excel, Word, itp.).

  • Angielski na poziomie co najmniej B1.

  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

  • System premiowy.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Dofinansowanie do kursów językowych.

  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu księgowości.

  • Platforma benefitowa (do wykorzystania np. na Multisport, zakupy).

  • Współpraca z doradcą finansowym.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584