Księgowa / Księgowy
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
BES Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Biuro Rachunkowe BES prowadzi swoją działalność w różnych formach organizacyjno - prawnych w zakresie usług księgowo – finansowych, nieprzerwanie od roku 1992. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów. Dodatkowo świadczymy Usługi Kadrowo płacowe.

Opis stanowiska
  • analiza i księgowanie dokumentów
  • sporządzenie deklaracji VAT oraz JPK-VAT, CIT
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
  • współpraca z Klientami
  • współpraca z Urzędami i innymi instytucjami
  • współpraca w zespole

Wymagania
  • min. 3 letniego doświadczenie w pełnej księgowości,
  • znajomości programów Insert mile widziana
  • znajomości pakietu Office,
  • znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego,
  • chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.
  • terminowości realizacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy
  • umowę o pracę - pełen etat
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, do którego możesz dołączyć
  • możliwość rozwoju w księgowości i w podatkach
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00

  • Praca Ruda Śląska
  • Księgowa Ruda Śląska
  • Księgowy Ruda Śląska
  • Główny księgowy Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179