Księgowa / Księgowy
  • Sokołów
mazowieckie, Sokołów, mazowieckie, Polska
TLC Rental Sp. z o.o.
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja oraz księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych w systemie finansowo-księgowym SAP
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych dotyczących autofakturowania usług oraz wystawianie faktur dotyczących sprzedaży towarów w tym WDT
  • uzgadnianie sald oraz weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • kontrola dokumentów pod względem poprawności danych rachunkowych
  • prowadzenie ewidencji kasy fiskalnej
  • weryfikacja otrzymanych dokumentów księgowych
  • księgowanie oraz dekretowanie faktur kosztowych oraz towarowych
  • uzgadnianie rejestrów VAT
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku pod nadzorem przełożonych
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, rocznych i miesięcznych deklaracji podatkowych
  • bieżący kontakt z klientami firmy w celu uzyskania informacji lub otrzymania dokumentów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Księgowa/Księgowy
  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel (raportowanie, przygotowywanie zestawień na potrzeby Zarządu Spółki i przełożonego)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (wystawianie faktur)
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność
  • sumienność i zaangażowanie w realizację zadań
  • dbałość o szczegóły i dokładność w pracy z danymi finansowymi
  • obsługa programu księgowego SAP Business One

To oferujemy

  • inwestujemy w rozwój pracownika poprzez kursy i szkolenia pracownicze
  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zapewniamy benefity pracownicze

  • Praca mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567