Księgowa / Księgowy
  • Bytom, Ul. Leśna 18
śląskie, Bytom, Ul. Leśna 18, śląskie, Polska
OFC Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

OFC Sp. z o.o. to o wiele więcej niż biuro rachunkowe. To obsługa finansowo – księgowa nowej generacji. Organizacja współpracy z klientem opiera się na maksymalnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii teleinformatycznych w celu uzyskania wysokiego komfortu pracy.

Naszą wiedzę czerpiemy z posiadanego wykształcenia kierunkowego, które na bieżąco uzupełniamy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, korzystanie z pomocy ekspertów, kontakty z różnymi instytucjami oraz monitorując aktualnie zachodzące zmiany.

Opis stanowiska
  • kontrola i wprowadzenie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i księgowym
  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NBP i US oraz udzielanie niezbędnych wyjaśnień
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie bilansów, rachunków zysku i strat
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby Zarządu i instytucji zewnętrznych

Wymagania
  • znajomość i umiejętność prawidłowego interpretowania i stosowania przepisów podatkowych, standardów księgowych
  • zdolności analityczne
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość systemu Comarch Optima

Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w przyjaznym zespole
  • darmowy parking

  • Praca śląskie
  • Księgowa Siemianowice Śląskie
  • Księgowa Piekary Śląskie
  • Księgowa Ząbkowice Śląskie
  • Księgowa Oborniki Śląskie
  • Księgowa Stronie Śląskie
  • Księgowa Miasteczko Śląskie
  • Księgowy Siemianowice Śląskie
  • Księgowy Piekary Śląskie
  • Księgowy Ząbkowice Śląskie
  • Księgowy Oborniki Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714