Księgowa / Księgowy
  • Gryfice
Gryfice, Gryfice, zachodniopomorskie, Polska
Del Piero Sp. z o.o.
3. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Weryfikowanie stanu rozrachunków
  • Wprowadzanie danych kontrahentów do programu księgowego
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
  • Organizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca
  • Aktywne wsparcie zespołu w procesach księgowych
  • Sporządzanie okresowych raportów dla kierownictwa
  • Przeprowadzenie bieżącej kontroli finansowo-księgowej

Wymagania pracodawcy

  • W zakresie wykształcenia: wyższe preferowane ekonomiczne – księgowe
  • W zakresie doświadczenia: mile widziane doświadczenie zawodowe na analogicznym lub pokrewnym stanowisku w księgowości. Do procesu rekrutacji zapraszamy też Absolwentów lub Studentów – 4 / 5 roku kierunków ekonomicznych, którzy odbyli już praktyki lub staż zawodowy
  • W zakresie IT: biegła obsługa komputera (Excel, mile widziana znajomość SAP – nie wymagana)
  • W zakresie wiedzy: znajomość zasad księgowości i przepisów
  • W zakresie języka obcego: mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Do procesu rekrutacji zapraszamy też osoby które znają język słabiej ale są chętne rozwijać się w tym zakresie.
  • W zakresie cech osobowości: samodzielność, umiejętność planowania i ustalania priorytetów, sumienność, pracowitość, wytrwałość, zorganizowanie, zaangażowanie, umiejętność wyciągania wniosków i analizy, otwartość, dokładność, rzetelność, komunikatywność, systematyczność analityczne podejście do gromadzenia informacji oraz podejmowania decyzji w oparciu o te dane, dynamizm, zdecydowanie w działaniu i inicjatywa oraz nastawienie na rozwój.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Pracodawca oferuje

Zatrudnionej na tym firma zapewnia ciekawą i pełną wyzwań pracę, możliwość rozwoju zawodowego, umowę o pracę na czas nieokreślony, pakiet socjalny oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

  • Praca Gryfice
  • Księgowa Gryfice
  • Księgowy Gryfice
  • Gryfice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714