Księgowa/ Księgowy
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Opole Voivodeship, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Realizacja przebiegów amortyzacyjnych - Aktywacja projektów w systemie SAP i rozliczenie tych projektów - Comiesięczne raporty i analizy wariancji - Udział w sporządzaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych - Przegląd techniczny prawidłowego rozliczania działalności inwestycyjnej - Przeprowadzanie inwentaryzacji majątku
Wymagania stanowiska
  - Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne, - Doświadczenie zawodowe z firmy produkcyjnej - Mile widziane doświadczenie w obszarze rachunkowości aktywów (inwentaryzacje, projektowanie) - Znajomość pakietu MS-Office oraz programu SAP - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie i piśmie- warunek konieczny - Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Myślenie procesowe i analityczne
Oferujemy
  - Pracę w zangażowanym zespole w międzynarodowym środowisku - Wynagrodzenie na bardzo dobrym poziomie  - Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań - Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy zajęcia sportowe

  • Praca Krapkowice
  • Księgowy Krapkowice
  • Księgowa Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055