Księgowa / Księgowy
  • 45-052 Opole
opolskie, 45-052 Opole, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Opole +30 km

Opis stanowiska:

  • Realizacja przebiegów amortyzacyjnych
  • Aktywacja projektów w systemie SAP i rozliczenie tych projektów
  • Comiesięczne raporty i analizy wariancji
  • Udział w sporządzaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Przegląd techniczny prawidłowego rozliczania działalności inwestycyjnej
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji majątku

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe z firmy produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rachunkowości aktywów (inwentaryzacje, projektowanie)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie, jak i piśmie (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Myślenie procesowe i analityczne

Oferujemy:

  • Pracę w zaangażowanym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie na bardzo dobrym poziomie
  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zajęcia sportowe

Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany/-a pracą, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów lub złożenia aplikacji.

  • Praca opolskie
  • Księgowy Strzelce Opolskie
  • Księgowy opolskie
  • Księgowa Strzelce Opolskie
  • Księgowa opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055