Księgowa / Księgowy
  • Łódź, ul. Rzgowska 30
łódzkie, Łódź, ul. Rzgowska 30, łódzkie, Polska
MONNARI TRADE S.A.
24. 8. 2024

Marka Monnari www.monnaritrade.com istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Na chwilę obecną, firma Monnari zatrudnia blisko 1400 pracowników i posiada ponad 160 sklepów w 72 miastach w całej Polsce.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • analiza i uzgadnianie zapisów księgowych w zakresie poszczególnych kont księgowych, w tym w ramach procesu zamknięcia miesiąca,
  • księgowanie dokumentów zakupowych: kosztowych zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie w zakresie ekonomii, finansów, rachunkowości,
  • minimum roczne doświadczenie w dziale księgowości,
  • znajomość przepisów bilansowych i podatkowych (w szczególności VAT i CIT),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemu Comarch XL,
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • różnorodność zadań.

  • Praca łódzkie
  • Księgowa łódzkie
  • Księgowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567