Księgowa / Księgowy
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Praca.pl
11. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów
  • ewidencjonowanie środków trwałych
  • prowadzenie rozliczeń
  • kontrola i ewidencja rozrachunków z kontrahentami
  • udział w kalkulacji podatków
  • raportowanie

Oczekujemy:

  • wykształcenie o kierunku związanym z finansami lub księgowością
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad ewidencji księgowej
  • umiejętność obsługi programów księgowych
  • znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość MS Office, w szczególności Excel

Mile widziane:

  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie A2

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat. w oparciu o umowę o pracę
  • godziny pracy pon-pt od 8:00 do 16:00

  • Praca Białystok
  • Księgowy Białystok
  • Księgowa Białystok
  • Główny księgowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851