Księgowa / Księgowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
20. 9. 2024

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów / Departament Ekonomiczno-Finansowy

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • ewidencja majątkowa Oddziału w ujęciu bilansowym i podatkowym,
  • obsługa dowodów obrotu majątkowego,
  • weryfikacja okresów ekonomicznego użytkowania środków trwałych,
  • inwentaryzacja bilansowa środków trwałych,
  • opracowywanie sprawozdań z ewidencji majątku,
  • dostarczanie danych do ubezpieczenia majątkowego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie zadań przypisanych na stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • mile widziane szkolenie z zakresu rachunkowości i finansów, znajomość obsługi SAP,
  • umiejętność analitycznego myślenia i raportowania z zakresu wykonywanych zadań.

To oferujemy:

  • umowę na zastępstwo,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Rzeszów
  • Księgowy Rzeszów
  • Księgowa Rzeszów
  • Główny księgowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045