Księgowa / Księgowy
  • Warszawa, ul. Podwale 13
mazowieckie, Warszawa, ul. Podwale 13, mazowieckie, Polska
Zakład Doskonalenia Zawodowego
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie jest stowarzyszeniem, które prowadzi działalność oświatową i naukowo-techniczną. ZDZ organizuje kursy specjalistyczne dostosowane do potrzeb rynku i wymagań klienta. Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie w branży szkoleniowej oraz przyjazna atmosfera pracy.

Poszukujemy:

Opis stanowiska
  • wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży, not odsetkowych
  • weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych
  • realizacja bieżących płatności (sporządzanie, wysyłanie przelewów)
  • uzgodnienia rejestrów VAT
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald
  • sporządzanie zestawień i analiz księgowych

Wymagania
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i podatku VAT
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki
  • doskonała organizacja czasu pracy, rzetelność i terminowość
  • umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość programu Optima, Pakietu MS Office.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy.

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055