Księgowa/Księgowy
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Warszawa / Opole / Września

Zadania:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów (faktury zakupowe, wyciągi bankowe, PK)
  • Rozliczanie zaliczek i podróży służbowych, prowadzenie rozliczeń gotówkowych
  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.
  • Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo – finansowych,
  • Sporządzanie raportów, analiz zgodnie z potrzebami interesariuszy

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe),
  • znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Numer kontaktowy:

Warszawa 576171535

Opole 576173613

Września 576384115

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Opole
  • Księgowa Opole
  • Księgowa Opole Lubelskie
  • Księgowy Opole
  • Księgowy Opole Lubelskie
  • Główny księgowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584