Księgowa/Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Promocji Zdrowia Sanvit sp. zo.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
• księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,
• przygotowywanie deklaracji VAT,
• przygotowywanie potwierdzeń sald dla klientów,
• kontrole rozrachunków z kontrahentami, wyjaśnianie niezgodności,
• przygotowanie raportów sprawdzających stan kont bilansowych i innych analiz na potrzeby firmy,
• pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów,
• księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
• prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( m.in. GUS),
• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
Nasze wymagania
• minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości,
• wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, podatki),
• znajomość zasad rachunkowości, zagadnień księgowych,
• znajomość przepisów podatkowych,
• znajomość programu MS Excel,
• znajomość programów księgowych, (mile widziana znajomość Raks SQL),
• umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i sumienność,
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.
Oferujemy
• umowę o pracę na pełny etat,
• szkolenia tematyczne doskonalące wiedzę,
• możliwość rozwoju zawodowego wraz z poszerzaniem kompetencji i odpowiedzialności.
Prosimy o dołączenie klauzul:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CPZ „SANVIT” Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji"
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez CPZ „SANVIT” Sp. z o.o. "
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, iż:
1)Administratorem Twoich danych osobowych jest CPZ „Sanvit” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
2)W sprawach związanych z ochroną danych osobowych należy kontaktować się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu e-mail: @ .
3)Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 221 kodeksu pracy, w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych, a w przypadku podania w ofercie pracy innych danych, jedynie na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
4)Twoje dane mogą być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji, jedynie jeśli wyrazisz na to odrębną, dobrowolną zgodę;
5)Jeżeli wyrazisz którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód, przysługiwać Ci będzie prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć kontaktując się z inspektorem ochrony danych korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych.
6)Odbiorcami Twoich danych osobowych są podmioty przetwarzające dane osobowe na podstawie powierzenia przetwarzania danych przez administratora, jeśli jest to niezbędne dla procesu rekrutacji oraz pracownicy działu kadr i kadra zarządzająca spółki.
7)Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, do chwili cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych;
8)Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
9)Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO;
10)Podanie przez Ciebie danych osobowych wskazanych w art. 221 kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne dla udziału w procesie rekrutacji; konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji; podanie przez Ciebie dodatkowych danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych dla przyszłych rekrutacji jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji;
11)Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, nie będą tez przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584