Księgowa / Księgowy
  • Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 212
pomorskie, Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 212, pomorskie, Polska
GLOBAL OCEAN LINK POLAND Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Global Ocean Link Poland tworzą ludzie ambitni, przedsiębiorczy i pracowici, którzy prowadzą projekty w oparciu o zdobyte przez lata umiejętności i doświadczenie. Firm została założona w 2022 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija. Świadczy wysokiej jakości usługi takie jak: fracht morski, transport drogowy, fracht lotniczy, transport kolejowy, logistyka magazynowa, spedycja czy odprawa celna.

Do naszego zespołu szukamy osób młodych, które znają się na rynku transportowym i sprzedawały już usługi logistyczne. Kandydaci powinni cechować się również kreatywnością, otwartością oraz wytrwałością w dążeniu do osiągniecia celu. Co więcej, oczekujemy, iż nasi przyszli współpracownicy podtrzymają dobrą atmosferę w firmie.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, nie czekaj i zaaplikuj. Do zobaczenia!

Oczekiwania względem kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku  Księgowego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną prac
  • Znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Przyjmowanie, kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Comiesięczna analiza kont i uzgadnianie sald
  • Umiejętności tworzenia P&L, Balance
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji VAT, CIT, PIT
  • Praca z systemami księgowymi
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami firmy oraz Urzędami
  • Umiejętności analityczne
  • Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych spółki (w tym rozliczanie premii pracowników oraz delegacji służbowych - krajowych i zagranicznych)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Zapewnienie niezbędnych akcesoriów i sprzętu na stanowisk pracy
  • Pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, energicznym zespole

  • Praca pomorskie
  • Księgowa Drawsko Pomorskie
  • Księgowa Kowalewo Pomorskie
  • Księgowa Jabłonowo Pomorskie
  • Księgowa Mikołajki Pomorskie
  • Księgowa pomorskie
  • Księgowa kujawsko-pomorskie
  • Księgowy Drawsko Pomorskie
  • Księgowy Kowalewo Pomorskie
  • Księgowy Jabłonowo Pomorskie
  • Księgowy Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080