Księgowa / Księgowy
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • prowadzanie oraz rozliczanie WB
  • wystawianie faktur pozostałej sprzedaży
  • rozliczanie podatku VAT (WNT/WDT/import/eksport)
  • rozliczanie faktur zaliczkowych
  • comiesięczna weryfikacja i uzgadnianie kont
  • nadzór nad zamknięciem miesiąca/kwartału/roku
  • wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • czynny udział w usprawnianiu procesów księgowych i procedur z tym związanych obowiązujących w firmie
  • współpraca z audytorami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość systemów ERP, np. SAP, Symfonia)
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych
  • samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy
  • Udział w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w działaniu i wykorzystywanie swojej kreatywności w codziennej pracy - nie planujemy Cię ograniczać w działaniu :)
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Spotkania i wyjścia integracyjne
  • Brak dress code’u - w środy przychodzimy w dresach ?

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Księgowa Wołomin
  • Księgowy Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836