Księgowa / Księgowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Forankra Pol Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja księgowa faktur zakupu
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • ewidencja rozliczeń międzyokresowych i rezerw
  • wprowadzanie innych dokumentów źródłowych do systemu księgowego
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT
  • uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami firmy
  • bieżąca analiza i weryfikacja kont księgowych
  • współudział w prowadzeniu pełnej księgowości, zamknięciu miesiąca, roku i przygotowaniu do rocznego audytu
  • inne bieżące wykonywanie zleceń przełożonych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku finansów lub rachunkowości (lub w trakcie kończenia studiów)
  • znajomość przepisów w zakresie podatków, rachunkowości i prawa gospodarczego
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji w powyższym zakresie
  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programu SAP Business One

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • interesujący i szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji w momencie jej intensywnego rozwoju
  • szkolenia księgowe i podatkowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • Praca Szczecin
  • Księgowa Szczecin
  • Księgowy Szczecin
  • Główny księgowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862