Księgowa / Księgowy – Specjalistka / Specjalista ds. rozliczeń finansowych
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Organizacja zajmująca się realizacją projektów poszukuje do swojego zespołu rzetelnej/go i ambitnej/go Księgowej/go – Specjalistki/y ds. rozliczeń finansowych.

Jesteśmy dynamiczną organizacją, która w ciągu kilku ostatnich lat swojej działalności zrealizowała wiele ważnych projektów. W chwili obecnie planujemy realizację kolejnych działań, w ramach których chcemy osiągnąć jeszcze więcej. Dlatego też do naszego zespołu w Lublinie poszukujemy odpowiedzialnej/go Księgowej/go – Specjalistki/y ds. rozliczeń finansowych.

Zatem jeśli jesteś osobą, która potrafi zadbać o finanse i chce przyczynić się do realizacji ciekawych projektów, to ta praca jest dla Ciebie.
Opis stanowiska

Twoje zadania będą polegały na:

  • Prowadzeniu rozrachunków, weryfikacji faktur, dekretowaniu i księgowaniu wyciągów bankowych itp.
  • Opisywaniu i weryfikacji poprawności dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowaniu wydatków związanych z realizowanym projektem [w programie Insert
  • Analizowaniu kwalifikowalności wydatków zgodnie z zasadami i wytycznymi
  • Sporządzaniu wniosków o płatność w części finansowej
  • Całościowym nadzorze nad realizacją projektów od strony finansowej
  • Przygotowywaniu i weryfikacji dokumentacji finansowej na potrzeby kontroli
  • Kontakcie z Instytucją Pośredniczącą
  • Współpracy z personelem projektu

Wymagania

Będziemy wymagać od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (tj. ekonomia, rachunkowość)
  • Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowej/go lub specjalistki/y ds. rozliczeń finansowych
  • Znajomości zasad i przepisów z zakresu rachunkowości
  • Umiejętności obsługi programów księgowych [mile widziana znajomość Insert Rewizor, Subiekt
  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Terminowości i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywnego podejścia do życia
  • Inicjatywy i energii twórczej

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS
  • Znajomość zasad rozliczania i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS
  • Znajomość wytycznych kwalifikowania wydatków

Oferujemy

Podejmując współpracę z nami zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w biurze od poniedziałku do piątku) wraz z systemem premiowym w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów

  • Praca Lublin
  • Księgowa Lublin
  • Księgowy Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536