Księgowa / Kadrowa z językiem angielskim
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Abramis Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Do prężnie rozwijającego się działu finansowo-księgowego poszukujemy osoby do samodzielnej i kompleksowej obsługi kadrowej Spółki z umiejętnością rozliczania i weryfikacji dokumentów księgowych.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i nadzór nad naliczaniem płac krajowych i zagranicznych,
  • sporządzanie dokumentów ze stosunku pracy (współpraca z prawnikiem i delegaturami zagranicznymi),
  • kierowanie na badania profilaktyczne – oraz monitorowanie terminów ich ważności,
  • koordynacja procesu ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy,
  • rozliczanie benefitów pracowniczych,
  • monitorowanie zmian oraz inicjowanie działań dostosowujących procesy kadrowo-płacowe do zmieniających się przepisów prawa pracy oraz potrzeb organizacji,
  • księgowanie i kontrola wybranych dokumentów (głównie walutowych) w systemie księgowo–finansowym,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • weryfikacja i analiza zapisów księgowych,
  • rozliczanie wydatków pracowniczych, w tym delegacji oraz kart służbowych,
  • aktywne uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca i roku,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS i innymi,
  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz na potrzeby zarządu spółki.

Umiejętności:

  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu finansów lub księgowości,
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowanie aktami osobowymi,
  • praktyczna znajomość przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (WARUNEK KONIECZNY),
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i duża kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole i docelowo dużą samodzielność w działaniu,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet medyczny.

  • Praca Łomianki
  • Księgowy Łomianki
  • Księgowa Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289