Księgowa
  • Bielsko-Biała
Księgowa
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
DOLLE sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

MIĘDZYNARODOWA FIRMA

Poszukuje

KSIĘGOWEJ

DOLLE A/S, z siedzibą w duńskim Frostrup, jest wiodącym w skali światowej producentem schodów strychowych oraz liczącym się dostawcą systemów balustrad i schodów systemowych.

W latach 2012-14 firma zainwestowała ponad 6 milionów EUR w stworzenie najnowocześniejszego na świecie zakładu produkcyjnego schodów zlokalizowanego w Danii. Ponadto posiada zakłady produkcyjne w Chinach, Rumunii i na Ukrainie oraz oddziały w Polsce, Niemczech, Belgi, Anglii, Danii, Wielkiej Brytanii i USA zajmujące się sprzedażą produktów DOLLE do ponad 40 krajów. Łącznie koncern DOLLE zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Do oddziału Dolle CEE z siedzibą w Polsce poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • wprowadzanie i dekretacja dokumentów księgowych do systemu enova
  • wprowadzanie wybranych dokumentów kadrowych do systemu
  • uzgadnianie kont księgowych
  • rozliczanie płatności i uzgadnianie sald
  • przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych, statystycznych i raportów wewnętrznych spółki do Grupy
  • ewidencja środków trwałych
  • przygotowywanie i wysyłka sprawozdań GUS, NBP, Intrastat

Wymagania stawiane kandydatom.

  • znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej, prawa podatkowego
  • znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel), system enova będzie dodatkowym atutem
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista, skrupulatność, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • praca w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • szkolenia językowe
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584