Księgowa
  • Warszawa
Księgowa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dyrda Group
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
-Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do organów administracji państwowej
-Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i raportowanie finansowe zgodnie z wewnętrznymi zasadami Grupy
-Księgowanie dokumentów sprzedaży towarów i usług oraz dokumentów zakupu
-Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
-Sporządzanie list płac
-Rozliczenia z ZUS i US, rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych i składek ubezpieczeniowych od wynagrodzeń
-Rozliczanie delegacji krajowych i zaliczek pracowniczych
-Księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych i raportów z terminala płatniczego
Nasze wymagania:
Znajomość kadr i płac
Znajomość programu RAKS
Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18
Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę pełną wezwań
Konkurencyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań
Benefity:
zniżki na firmowe produkty i usługi
brak dress code’u
paczki świąteczne
lokalizacja - Bemowo

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055