Księgowa
  • Warszawa, Praga-Południe
Księgowa
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, mazowieckie, Polska
Wojas Development sp. z o.o.
4. 9. 2024

Wojas Development (www.wojasdevelopment.pl) specjalizuje się w działalności deweloperskiej na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami, projektowaniu oraz sprzedaży, co gwarantuje najwyższe standardy jakości i rentowności.

Grupa Wojas Development to firma rodzinna, której spółki działają na rynku od 1994 roku, kontynuując inżynierskie tradycje od trzech pokoleń. Nasze fundamenty zostały zbudowane na bogatym doświadczeniu jako generalny wykonawca ponad 200 projektów mieszkaniowych, biurowych, handlowo-usługowych oraz infrastrukturalnych. Projekty, w których braliśmy udział jako firma budowlana, opiewają na kwotę ponad 3 miliardów PLN, a zrealizowana powierzchnia użytkowa wynosi ponad 250 000 metrów kwadratowych. Budowaliśmy w wielu miastach w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Kielcach, Łodzi, Radomiu i wielu innych.

W 2017 roku rozpoczęliśmy działalność jako niezależny deweloper. Lata doświadczeń zdobytych w branży budowlanej i wykonawczej znajdują odzwierciedlenie w każdym projekcie, który realizujemy. Nasze inwestycje wyróżniają się ofertą mieszkań wysokiej jakości w przystępnych cenach. Jesteśmy mistrzami w sztuce budowania, łącząc sprawdzone rozwiązania, innowacyjne technologie, precyzyjne rzemiosło oraz dbałość o szczegóły i estetykę.

Aktualnie mamy w sprzedaży prawie 400 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych.
Czy jesteś osobą zorganizowaną, sumienną i pasjonującą się księgowością oraz finansami? Wojas Development poszukuje Księgowej/Księgowego do naszego dynamicznego zespołu, która/y wesprze Główną Księgową w codziennych zadaniach!

Jako Księgowa/Księgowy w naszej firmie, będziesz odgrywać kluczową rolę we wspieraniu procesów księgowych oraz zapewnianiu dokładności i zgodności finansowej. Jeśli masz doświadczenie w księgowości, znakomite umiejętności analityczne oraz potrafisz efektywnie współpracować w zespole, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:

  • Wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu pełnej księgowości spółki.
  • Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Przygotowywanie i analiza raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów księgowych.
  • Uzgadnianie sald kont oraz bieżąca kontrola operacji finansowych.
  • Archiwizacja i nadzór nad dokumentacją księgową.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przepływu informacji finansowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego lub w obszarze księgowości.
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości.
  • Umiejętność pracy z programami księgowymi oraz pakietem Microsoft Office.
  • Dokładność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Certyfikaty księgowe (np. kursy rachunkowości) będą mile widziane.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
  • Szansa na współpracę w firmie, która kształtuje przyszłość rynku nieruchomości.

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544