KSIĘGOWA
  • Warszawa
KSIĘGOWA
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Farmacja od Serca Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Grupa Aptek od Serca, jest firmą rodzinną, założoną w 2004 r przez małżeństwo farmaceutów prowadzące apteki w miłej, rodzinnej i elastycznej atmosferze, wspierając rozwój pracowników, szkoląc ich, powierzając odpowiedzialne i samodzielne zadania.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy KSIĘGOWEJ

  • Pełno wymiarowa księgowość
  •  Sprawne raportowanie finansowe na potrzeby zarządu
  • Organizacja procedur księgowych i finansowych

Oferujemy

- poszanowanie równowagi miedzy pracą zawodową a życiem prywatnym

- szkolenia, stały i aktywny udział pracodawcy w proces rozwoju zespołu

- karty opieki medycznej, multisport

- elastyczna forma zatrudnienia.

- Możliwość pracy hybrydowej

- waloryzacja wynagrodzeń,

- możliwości awansu związane z grupą Aptek od Serca

Wymagania

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i UoR
  • Wykształcenie: finanse/ księgowość
  • Dobra znajomość Excela

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055