Księgowa
  • Międzyrzecze Górne
Księgowa
śląskie, Międzyrzecze Górne, śląskie, Polska
HR SIGMA
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Obsługa faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
  • Rozliczanie faktur kosztowych
  • Rozliczanie płatności gotówkowych i transakcji przelewowych
  • Odpowiedzialność za współpracę z Biurem Księgowym:
  • Praca z programami OPTima Comarch i KSEF
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych
  • Dbanie o terminowość i rzetelność

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego.
  • Umiejętność wystawiania faktur sprzedażowych.
  • Znajomość procedur związanych z wprowadzaniem faktur zakupowych krajowych i zagranicznych (współpraca z agencją celną).
  • Obsługa faktur kosztowych krajowych i zagranicznych.
  • Wykonywanie korekt krajowych i zagranicznych.
  • Rozliczanie płatności gotówkowych w PLN i walutach oraz transakcji przelewowych w USD i EURO.
  • Pełna odpowiedzialność za współpracę z Biurem Księgowym.
  • Doświadczenie w pracy z programami OPTima Comarch i KSEF.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca śląskie
  • Księgowy Siemianowice Śląskie
  • Księgowy Piekary Śląskie
  • Księgowy Ząbkowice Śląskie
  • Księgowy Oborniki Śląskie
  • Księgowy Stronie Śląskie
  • Księgowy Miasteczko Śląskie
  • Księgowy śląskie
  • Księgowa Siemianowice Śląskie
  • Księgowa Piekary Śląskie
  • Księgowa Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322