Księgowa
  • Lasowice Wielkie
Księgowa
Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie, opolskie, Polska
Blyss Polska Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Księgowa

Twój zakres obowiązków

  • udział przy sporządzaniu deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie innych sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • weryfikacja formalna i rachunkowa każdego źródłowego dokumentu finansowo-księgowego pod względem zgodności z przepisami podatkowymi,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
  • analiza i uzgadnianie sald kont, w tym rozrachunki z pracownikami
  • rozliczanie zaliczek i delegacji pracowników,
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość),
  • znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
  • wiedza z zakresu podatku CIT, PIT,VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego,
  • biegła obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office, głównie Excel,
  • terminowość, systematyczność, dokładność,
  • umiejętność współpracy w zespole
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej,
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics Business Central

To oferujemy

  • stabilną pracę,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system kwartalnych premii motywacyjnych,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet opieki medycznej,
  • kartę sportową Multisport,
  • smartlunch,
  • kursy i szkolenia,
  • integracyjne imprezy firmowe.

  • Praca Lasowice Wielkie
  • Księgowy Lasowice Wielkie
  • Księgowa Lasowice Wielkie
  • Lasowice Wielkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584