Księgowa (branża budowlana)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc i wsparcie dla Głównej księgowej
  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, płac, wyciągów bankowych, kasy
  • obliczanie zaliczek w podatkach VAT oraz CIT, przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych
  • zamykanie miesiąca pod względem podatkowym i rachunkowym, prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży, uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald

WYMAGANIA:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku na stanowisku księgowej
  • umiejętności jak w opisanym zakresie obowiązków ze znajomością księgowania
  • znajomość programu Symfonia
  • samodzielność

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę, otwartość na oczekiwania finansowe
  • pracę w stabilnej spółce realizującej projekty w Polsce i za granicą
  • dużą samodzielność
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Kraków
  • Rzeczoznawca budowlany Kraków
  • Deweloper budowlany Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523