KSIĘGOWA - BIURO RACHUNKOWE
  • Nowy Wiśnicz
Nowy Wiśnicz, Nowy Wiśnicz, Małopolskie, Polska
Biuro Rachunkowe
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków to m.in.:
- weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
- wstępne obliczenia zobowiązań podatkowych
- numeracja dokumentów księgowych, prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji
- współpraca z zespołem
- kontakt i współpraca z klientami biura
- poszerzanie wiedzy i umiejętności
Wymagania:
- znajomość przepisów podatkowych
- min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość programu FAKT / CDN Optima
- chęć do nauki, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, terminowość
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
oferujemy:
- umowę o pracę, zlecenie,
- wynagrodzenie dostosowane do umiejętności.
- udział w szkoleniach
- wsparcie i pomoc zespołu
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych CV.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Nowy Wiśnicz
  • Księgowy Nowy Wiśnicz
  • Księgowa Nowy Wiśnicz
  • Nowy Wiśnicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584