Księgowa
  • Lublin
Księgowa
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga mundi
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Księgowa / Specjalistka ds. Kadr
Miejsce pracy: Fundacja Fuga Mundi, Lublin
Opis stanowiska:
Fundacja poszukuje doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Księgowej / Specjalistki ds. Kadr. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu kadrami i księgowości, a także umiejętność pracy z programami Symfonia i wFirma, to czekamy właśnie na Ciebie!
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie pełnej księgowości Fundacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- Sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansów oraz deklaracji podatkowych.
- Obsługa kadr i płac, w tym prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń, urlopów oraz zwolnień lekarskich.
- Rozliczanie projektów finansowanych z PFRON i EFS, w tym przygotowywanie wniosków o płatność oraz raportów końcowych.
- Praca nad różnorodnymi projektami, w tym przygotowywanie budżetów oraz kontrola realizacji finansowej projektów.
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz sporządzanie planów amortyzacji.
- Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego i pracy oraz wdrażanie ich w życie.
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak urzędy skarbowe, ZUS, PFRON.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia.
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Biegła znajomość programów księgowych Symfonia oraz wFirma.
- Doświadczenie w rozliczaniu projektów PFRON i EFS.
- Znajomość przepisów podatkowych oraz prawa pracy.
- Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.
- Skrupulatność, dokładność oraz odpowiedzialność.
- Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach.
- Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenia.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
- Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: @ W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Księgowa"

  • Praca Lublin
  • Księgowy Lublin
  • Księgowa Lublin
  • Główny księgowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851