Księgowa
  • Dywity
Księgowa
Dywity, Dywity, Warmińsko-mazurskie, Polska
Bujalski Sp. z o.o.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
-wprowadzanie, ewidencjonowanie dokumentów księgowych w systemie oraz analiza i kontrola prawidłowości zakwalifikowania zapisów księgowych do prawidłowej kategorii kosztów i przychodów
-uzgadnianie sald i kont księgowych, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
-obsługa kasy
-przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych (bank, GUS)
-prowadzenie analiz i zapisów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
-przygotowanie oraz obsługa niezbędnych informacji do deklaracji VAT i JPK
-nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów księgowych, kontrola sald księgowych
Nasze wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane rachunkowość, finanse)
-doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku, na pełnej księgowości
-dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
-znajomość oprogramowania ERP Streamsoft będzie dodatkowym atutem
-praktyczna znajomość zagadnień księgowo – podatkowych
-bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-prawo jazdy kat. B
-Znajomość Ustawy o rachunkowości
To oferujemy:
-stabilną pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
-stałe godziny pracy
-możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikację
-bogaty pakiet socjalny, (dofinansowanie do obiadów, pożyczki zakładowe, Benefit itp.)
-prywatna opieka medyczna
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Praca Dywity
  • Księgowy Dywity
  • Księgowa Dywity
  • Dywity - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584