Księgowa
  • Ełk
Księgowa
Ełk, Ełk, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Saxdor Shipyard Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie codziennych operacji księgowych, takich jak rejestracja transakcji, rozliczenia z klientami i dostawcami, oraz prowadzenie rejestru środków trwałych.
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów finansowych.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów dla organów podatkowych oraz zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi.
  • Pomoc w opracowywaniu budżetów firmy oraz prowadzenie analizy finansowej w celu prognozowania przyszłych wyników finansowych.
  • Koordynacja procesu audytu zewnętrznego lub wewnętrznego, włączając w to zapewnienie dostępu do niezbędnych dokumentów i udzielanie odpowiedzi na pytania audytorów.
  • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych oraz dostosowywanie procedur firmy do nowych wymagań,
  • Prowadzenie analizy efektywności operacyjnej i finansowej firmy oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę rentowności i efektywności działalności.
  • Monitorowanie i egzekwowanie zasad standardów rachunkowości, zapewniając zgodne z przepisami prowadzenie księgowości i sprawozdawczości finansowej.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości,
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT, ordynacji

    podatkowej)
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość oprogramowania biurowego Ms Office.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.
  • Szkolenia zawodowe i kursy doszkalające zapewnione przez Saxdor Academy.
  • Dodatek dojazdowy powyżej 25km.
  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Ełk
  • Księgowy Ełk
  • Księgowa Ełk
  • Ełk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246