Księgowa
  • Michałowice
Księgowa
Michałowice, Michałowice, Mazowieckie, Polska
PGB Human Resources
28. 5. 2024

Dla polskiego przedstawiciela- światowego lidera w produkcji materiałów do budowy sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych (oprzyrządowania oraz urządzenia do zgrzewania elektrooporowego i doczołowego), szukamy osoby na stanowisko:
Księgowa/Księgowy
Lokalizacja: Reguły (praca stacjonarna):
Obowiązki:
Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych
Kontrola formalno-prawna, merytoryczna oraz rachunkowa dowodów księgowych oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
Księgowanie dokumentów kosztowych, bankowych i sporadycznie sprzedażowych
Księgowanie dokumentów importowych (Wielka Brytania, Chiny, Turcja)
Księgowanie list płac
Ewidencja nieobecności oraz urlopów pracowników (do 15 osób)
Optymalizacja procesów księgowych
Księgowanie wyciągów bankowych, także w walutach obcych (EUR,GBP)
Naliczanie oraz księgowanie różnic kursowych
Uzgadnianie sald z odbiorcami oraz dostawcami, kompensaty
Wymagania:
Wykształcenie wyższe- kierunkowe
Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość programu księgowego (Microsoft Dynamics 365)
Praktyczna znajomość przepisów dot. rachunkowości oraz przepisów podatkowych
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Niezbędne narzędzia pracy
Ubezpieczenie grupowe UNIQA
Praca w młodym kilkunastoosobowym zespole
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisk

  • Praca Michałowice
  • Księgowy Michałowice
  • Księgowa Michałowice
  • Michałowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696