Księgowa - 1 zmiana, umowa o pracę bezpośrednio!
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Job Impulse Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Bydgoszcz
Pracodawca
Dodano
27.05.2024
Numer referencyjny
KA/Bydgoszcz/052024/MG

Lokalizacja: Bydgoszcz, Glinki

Mamy dla Ciebie:

umowa o pracę bezpośrednio przez Klienta, docelowo na czas nieokreślony;

- 1 zmiana od poniedziałku do piątku (8:00-16:00);

- możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy;

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie;

przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy;

- wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu zadań;

- pracę w przyjaznym zespole.

Twoje zadania:

- weryfikacja i ocena dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym;

- prowadzenie, na podstawie dowodów księgowych, ksiąg rachunkowych;

- księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.;

- analiza i bieżąca kontrola zapisów kont księgowych;

- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

- dokonywanie wyceny aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego przedsiębiorców;

- umiejętność  przygotowywania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

Dodatkowe informacje:

- wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości;

- minimum 3 lata doświadczenia;

- praktyczna znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;

- dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel);

- samodzielność i umiejętność  podejmowania decyzji  w wykonywaniu powierzonych zadań;

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Kontakt do Rekrutera: 501 587 563

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

  • Praca Bydgoszcz
  • Księgowa Bydgoszcz
  • Księgowy Bydgoszcz
  • Główny księgowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080