Księgowa/-y Księgi Głównej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Katowice lub Toruń

Model pracy: Hybrydowo

Poziom: Specialista

Proces rekrutacji: Online

Dla naszego Klienta, międzynarodowego fintechu, poszukujemy doświadczonego Księgowego/Księgowej Księgi Głównej, który/a będzie odpowiedzialny/a za kompleksowe prowadzenie księgowości polskiej i zagranicznej.

Księgowa/-y Księgi Głównej z j. angielskim

Twoje przyszłe zadania:

  • Prowadzenie księgi głównej i pozostałych rejestrów księgowych w księdze głównej.
  • Zamknięcie miesiąca oraz zapewnienie poprawności danych.
  • Sprawdzanie i księgowanie dokumentów księgowych.
  • Sporządzanie deklaracji VAT.
  • Kalkulacja podatku CIT.
  • Sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat.
  • Aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadasz wykształcenie, preferencyjnie finanse i rachunkowość.
  • Znasz j. angielski na poziomie min. B1.
  • Znasz przynajmniej jeden z systemów ERP (Sage, Symfonia).
  • Znasz obowiązujące przepisy z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
  • Lubisz pracować w zespole
  • Cechuje Cię dokładność, rzetelność oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zespole profesjonalistów.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele innych)
  • Hybrydowy model pracy, elastyczny czas pracy

Co się stanie po Twojej aplikacji?

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  1. Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
  2. Następnie zostaniesz zarekomendywany/a i umówimy się na spotkanie bezpośrednio z Działem HR i Twoim przyszłym przełożonym.
  3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

  • Praca Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536