Księgowa/-y
  • Poznań
Księgowa/-y
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
HR Partner
20. 9. 2024

Twoim przyszłym pracodawcą jest producent oraz dystrybutor artykułów z tworzyw sztucznych. Firma działa na rynku od ponad 30 lat, zatrudnia około 150 pracowników. Oferta pracy jest kierowana do osób, które odnajdują się w niekorporacyjnym klimacie oraz są otwarte na różnorodność zadań.
Miejsce pracy: Koziegłowy koło Poznania
Obowiązki księgowe:
Prowadzenie pełnej księgowości firmy.
Ewidencja i prowadzenie ksiąg dotyczących środków trwałych oraz majątku firmy.
Ubezpieczenia majątku firmy.
Ewidencja podatku VAT, w tym przygotowanie i składanie deklaracji podatkowych.
Rejestracja faktur gotówkowych oraz obsługa kasowa (kilka operacji tygodniowo).
Obowiązki kadrowo-płacowe (około 1/4 etatu):
Wsparcie Specjalistki ds. kadr i płac, szczególnie w okresach zwiększonego zapotrzebowania (kilka dni w miesiącu).
Przygotowywanie list płac, wynagrodzeń oraz rozliczeń podatkowych dla pracowników.
Pomoc w obsłudze dokumentacji PIT dla pracowników, szczególnie po zakończeniu roku.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe min. średnie.
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
Doświadczenie w księgowaniu na pełnych księgach.
Znajomość aktualnych przepisów księgowych i podatkowych.
Chęć do nauki i rozwoju zawodowego.
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do nowych zadań.
Mile widziana znajomość programów: OPTIMA i ERP CDN XL.
Firma oferuje:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia kandydata od 6500 zł brutto do 10 500 zł brutto.
Pracę w systemie stacjonarnym, można rozpocząć w godzinach 7:00 - 8:00.
Pełne wdrożenie stanowiskowe przyuczenie do specyfiki pracy w firmie.

  • Praca Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045