KROTOSZYN-Praca od Zaraz z Transportem ostatnie 3 miejsca/DZWOŃ!
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Krotoszyn, Wielkopolskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szczegóły oferty pod nr tel. 573-207-669

Poszukujemy kandydatów do wsparcia produkcji w Krotoszynie- natychmiastowa współpraca- z racji specyfiki pracy zapraszamy Panów do współpracy.

TRANSPORT: Krotoszyn Kobylin Koźmin Wielkopolski Ostrów Wielkopolski Milicz

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową brutto: 29 zł, Nocka - 31 zł, Sobota - 32, Niedziela - 35 zł
  • System 4 brygadowy
  • Transport pracowniczy
  • Dodatki produkcyjne, frekwencyjne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Wdrożenie i przeszkolenie
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • kartę Multisport
  • możliwość zaliczek

Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567