Kreślarz CAD
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sellhorn Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kreślarz CAD - Specjalizacja: Infrastruktura
Rozpoczęcie: od zaraz
Model pracy: Pełny etat
Lokalizacja: Szczecin, Polska
Czekają na Ciebie wymagające zadania oraz możliwość uczestnictwa w projektach na całym świecie. Jako część naszego międzynarodowego zespołu będziesz przyczyniać się do rozwiązywania złożonych problemów. Skorzystaj z okazji, aby rozwijać swoją karierę w nowoczesnej, globalnie działającej firmie.
Twoje zadania:
- Praca z programami BENTLEY Microstation V8, AutoCAD, AutoTurn oraz pakietem Office.
- Tworzenie rysunków projektowych zagospodarowania terenu oraz sieci (sieć elektryczna, woda użytkowa, gaz, woda deszczowa, kanalizacja, itp.)
- Wykonywanie rysunków sytuacyjnych: dróg, parkingów, lotnisk, wielohektarowych kompleksów hal produkcyjnych.
Twoje kwalifikacje:
- Ukończone studia wyzsze.
- Doświadczenie w budownictwie inżynieryjnym i/lub drogownictwie jest mile widziane, ale zapraszamy również osoby rozpoczynające karierę zawodową.
- Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana.
- Biegła obsługa pakietu MS Office oraz programów CAD (np. AutoCAD).
- Zaangażowanie, orientacja na wyniki, umiejętności komunikacyjne oraz samodzielny i zorientowany na klienta sposób pracy.
- Zdolność do pracy w zespole oraz umiejętności organizacyjne.
Co oferujemy:
- Praca w międzynarodowym zespole przy dużych projektach dla renomowanych inwestorów takich jak Volkswagen, Airbus, Olympus, Strabag itp.
- Udokumentowana praktyka w zakresie projektowania dróg.
- Szkolenie w zakresie obsługi programu BENTLEY Microstation V8i.
- Ciągłe doskonalenie zawodowe i możliwości rozwoju kariery.
- Elastyczne godziny pracy wspierające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
- Wysoki stopień samodzielności w realizacji projektów.
- Po okresie wdrożenia i sprawdzeniu się na stanowisku możliwość pracy zdalnej.
Jestesmy czescia firmy niemieckiej: www.sellhorn.de

  • Praca Szczecin
  • Kreślarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291