Kreatywny sprzedawca
  • Wałbrzych
Lubań, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
etGroups Sp. z o.o.
4. 6. 2024

etShops to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań IT, takich jak aplikacje internetowe, strony i sklepy online. Nasze usługi są skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw, pomagając im rozwijać ich obecność online i zwiększać efektywność działania.
Opis stanowiska:
Poszukujemy kreatywnego i dynamicznego Sprzedawcy, który dołączy do naszego zespołu i pomoże rozszerzyć naszą działalność na nowe rynki. Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w sprzedaży usług IT, mająca łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami.
Główne obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
Przedstawianie oferty firmy.
Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie ofert.
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o prowizję 20% od wartości sprzedaży.
Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.
Szkolenia produktowe i rozwój kompetencji sprzedażowych.
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w ramach firmy.
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu zadzwoń bądź napisz do nas
Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Lubań
  • Sprzedawca Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914