Kreatywny Operator video i montażysta (Social Media i Online)
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja nagrań video zgodnie z wymaganiami kampanii i briefami
  • Montaż dynamicznych materiałów video dostosowanych do formatów i specyfiki platform social media – studio, outdoor, plany zdjęciowe, eventy i wydarzenia sportowe.
  • Śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów w obszarze video contentu
  • Obróbka, montaż oraz dodawanie elementów graficznych i efektów do materiałów video
  • Tworzenie krótkich, przyciągających uwagę treści wideo, zgodnie z obowiązującymi trendami
  • Zbieranie inspirancji i trendów w fotografii reklamowej w branży sportowej oraz żywności
  • Umiejętność pracy w Studio Fotograficznym (ustawienia oświetlenia, aranżacja kadrów,
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako operator video oraz montażysta (mile widziane portfolio z pracami na social media)
  • Znajomość oprogramowania do edycji video (np.: Adobe Premiere, Final Cut Pro, After Effects, DaVinci Resolve, CapCat, iMovie, Canva Pro, VivaVideo)
  • Znajomość platform TikTok, Youtube, Meta ze szczególnym uwzględnieniem wymagań dot. publikacji materiałów Video
  • Znajomość trendów panujących na platformach społecznościowych i umiejętność szybkiego dostosowywania się do nich
  • Kreatywność, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość technik storytellingu w krótkich formach video (umiejętność tworzenia scenariuszy w oparciu o brief mile widziane)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole działu eCommerce i Marketing Sport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość współpracy przy ciekawych projektach
  • Szansę na rozwój i zdobywanie doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych treści video
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwijania kreatywności
  • Dostęp do profesjonalnego studia foto video w pełni wyposażonego w profesjonalny sprzęt
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej Lux Med z ubezpieczeniem na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Pakiet cateringu dietetycznego dla pracowników SmartLunch

  • Praca podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687