Krawiec / Krawcowa - Pracownik szwalni
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
Estella Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Firma ESTELLA Sp. z o.o.  jest niekwestionowanym liderem w produkcji i dystrybucji tekstyliów domowych w jakości PREMIUM. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją wysokogatunkowej pościeli oraz prześcieradeł, które tylko produkujemy  z naturalnego surowca czyli bawełny. W ofercie posiadamy również akcesoria tekstylne do spania jak i do mieszkania.

Obowiązki:

  • szycie pościeli na maszynach

Wymagania:

  • umiejętność szycia maszynowego typu overlock, stebnówka
  • mile widziane wykształcenie zawodowe o kierunku krawieckim
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • jednozmianowy system pracy
  • premie kwartalne, roczne oraz pakiet socjalny

  • Praca Polkowice
  • Pracownik fizyczny Polkowice
  • Pracownik biurowy Polkowice
  • Pracownik produkcji Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392