Krawcowa / Krawiec
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Recman Sp. z o. o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeróbek krawieckich

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wykonywania przeróbek krawieckich
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Rzetelność, dokładność, dbałość o szczegóły, zmysł estetyczny
  • Umiejętność pracy z klientem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i rozwój kompetencji
  • Benefity pracownicze: ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, świadczenia z funduszu socjalnego
  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji. Do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Recman Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).W przypadku braku klauzuli przesłane CV nie będą dalej przetwarzane w procesie rekrutacji: Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Recman Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 112E. Dane są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  • Praca Bydgoszcz
  • Krawiec Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678