KRAKÓW kierowca kat. B Taxi współpraca UBER, BOLT, FREE NOW elastyczny grafik
  • 31-564 Kraków
małopolskie, 31-564 Kraków, małopolskie, Polska
Innovative Transports Cars
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszą misją jest połączenie tego, co najlepsze w aplikacjach mobilnych i tradycyjnych taksówkach oraz stworzenie nowego poziomu usług na przejrzystych zasadach działania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOBIETY, SENIORÓW, STUDENTÓW, UCZNIÓW ORAZ OSOBY UCZĄCE SIĘ - NIE DYSKRYMINUJEMY NIKOGO ZE WZGLĘDU NA WIEK, PŁEĆ CZY NARODOWOŚĆ :) PRACA JEST NA TERENIE KRAKOWA

U nas istnieje również możliwość podjęcia współpracy dorywczej lub weekendowej.

Zapraszamy do rekrutacji kandydatów również z innych regionów.

To oferujemy

➡ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) lub inny rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

➡ Kwota gwarancyjna, system prowizyjny

➡ Program motywacyjny tzw. "System Poleceń Kierowców"

➡ Grafik ustalany indywidualnie / system 12h

➡ Firmowy samochód hybrydowy Toyota Corolla lub Suzuki Swace 2024 r. wersja "Style" /kombi

➡ Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, uchwyt, ładowarkę, kartę paliwową Orlen)

➡ Wszystkie koszty eksploatacji po stronie firmy

➡ Bezpłatne przejazdy przez bramki na autostradach A4, A2 i AmberOne A1

➡ Bezpłatny, firmowy parking dla naszych kierowców

➡ Bezpłatną pomoc w uzyskaniu uprawnień

➡ Brak ukrytych opłat, kosztów i weksli in blanco

➡ Pomoc w szybkim wyrobieniu badań lekarskich + zwrot kosztów

➡ Wsparcie 24/7 i pomoc kierowcom w takich sytuacjach jak np. awaria samochodu

➡ Szkolenia wdrażające oraz z przepisów Taxi dla wszystkich

➡ Jazdę "od zaraz"

➡ Działamy zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa oraz z Ustawą o transporcie drogowym !!!

Wymagania

➡ Czynne polskie prawo jazdy kat. B

➡ Aktualne zaświadczenie o niekaralności z Sądu (warunek konieczny) nie starsze niż 30 dniowe

➡ Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy kat. B

➡ Uczciwość

➡ Chęć efektywnej współpracy

➡ Dyspozycyjność i punktualność

➡ Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy

➡ Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej dobrym (dotyczy obcokrajowców)

➡ Wymagane posiadanie praw/pozwoleń do pracy w Polsce oraz polskiego prawa jazdy (dotyczy obcokrajowców)

  • Praca małopolskie
  • kierowca małopolskie
  • Kat małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836