Krajowy Manager Sprzedaży Technologii Sortowania Odpadów
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
ALTIOS POLSKA
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Rekrutujemy dla

Grupa SWS-PG to europejska firma specjalizująca się w projektowaniu, budowie, modernizacji i serwisie centrów sortowania odpadów do recyklingu. Firma zatrudnia blisko 300 osób w 12 spółkach zlokalizowanych w Belgii, Francji, Niemczech i w Polsce. W Polsce siedziba firmy mieści się w miejscowości Skomlin koło Wielunia.

Twój zakres obowiązków

  • Krajowy Manager Sprzedaży będzie kluczowym członkiem zespołu handlowego pełniącym strategiczną rolę dla firmy. Do zadań tej osoby należeć będzie:
  • Identyfikowanie potrzeb klientów, władz lokalnych, operatorów na rynkach selektywnej zbiórki, odpadów komunalnych i metanizacji etc. ;
  • Promowanie firmy i jej usług na targach, forach i konferencjach poświęconych rynkowi ochrony środowiska, również współorganizacja wystaw stoisk, konferencji i innych wydarzeń branżowych
  • Identyfikacja kryteriów i preferencji decyzyjnych klientów;
  • Organizowanie i przeprowadzanie spotkań z klientami w celu poznania ich potrzeb i zdefiniowania odpowiedniego rozwiązania;
  • Budowanie wiarygodnych relacji z różnymi podmiotami w sektorze ochrony środowiska;
  • Monitorowanie i analizowanie postępowań przetargowych;
  • Współpraca z klientami, biurami projektowymi, władzami lokalnymi i operatorami w celu optymalizacji rozwiązań zgodnie ze specyfikacjami;
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z zespołami technicznymi oraz ( udział w opracowaniu umów;
  • Regularna komunikacja z kierownictwem na temat postępów projektów (technicznych, planistycznych, relacyjnych, finansowych, ryzyka); Raportowania spotkań itp.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji;
  • Zaangażowanie w rozwój rozwiązań produktowych.
  • Udział w promowaniu działalności firmy w mediach społecznościowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży instalacji do sortowania odpadów lub przemysłowych;
  • Znajomość aspektów środowiskowych, rynku odpadów;
  • Język polski ojczysty (lub płynny) oraz dobra znajomość angielskiego i/lub francuskiego.

Pracodawca oferuje

  • Ciekawe wyzwania związane z odpowiedzialnością za rozwijanie działalności firmy w Polsce .
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Poszukiwany na to stanowisko kandydat jest...

  • Autonomiczny, posiadający poczucie odpowiedzialności i podejście zadaniowe.
  • Posiadający silne umiejętności komunikacyjne, umiejący słuchać klientów i komunikować w sposób klarowny i zwięzły.
  • Dobrze zorganizowany, zorientowany na procesy i efektywny z dobrą umiejętnością zarządzania czasem.
  • Potrafiący identyfikować nowe okazje, sytuację i potrzeby klienta i formułować odpowiednie rozwiązania

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesyłanie cv po angielsku lub francusku.

ALTIOS POLSKA należy do wiodącej grupy w międzynarodowym wsparciu biznesowym ALTIOS International (www.altios.com), posiadającej 32 oddziały na całym świecie oraz rozbudowaną sieć partnerów, zatrudniającej ponad 750 ekspertów. W Polsce posiadamy dwa biura: w Krakowie i w Warszawie.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ALTIOS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w: PAWIA 18A/9, 31-154 KRAKÓW (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: dpo@altios.com.

  • Praca Kraków
  • Technik technologii drewna Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509