KRAJACZ / Operator maszyn - SZCZECIN
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service S. A.
20. 9. 2024

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji szyb zespolonych oraz szkła architektonicznego działającego na rynku szkła od 1826 poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w zakładzie w Szczecinie

Obowiązki:

  • obsługa maszyn, które tną i obrabiają szkło,
  • wykrywanie ewentualnych wad w procesie produkcyjnym.

Wymagania:

  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w trybie 3 - zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • Twoja podstawa 27 zł brutto/h,
  • premia regulaminowa - do 15% stawki,
  • premia jakościowa - do 200 zł brutto/miesiąc,
  • premia frekwencyjna - do 500zł brutto/miesiąc,
  • dodatek do kwaterunku - 600zł brutto/miesiąc (dodatek na zakwaterowanie wypłacany jest pracownikom po przepracowaniu 1 m-ca i dotyczy osób, które przeprowadziły się z innej miejscowości oddalonej o 100 km oraz podjęły prace w naszej firmie).
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+50%) i soboty (+100%).

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045