Krajacz/ Operator maszyn - do 6 000- SZCZECIN
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
20. 9. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji szyb zespolonych oraz szkła architektonicznego działającego na rynku szkła od 1826 poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w zakładzie w Szczecinie na stanowisku:

Krajacz/Operator maszyn

(produkcja szyb zespolonych)

Lokalizacja – Dąbie, Szczecin

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,

  • Twoja podstawa 27 zł brutto/h,

  • premia regulaminowa – do 15% stawki,

  • premia jakościowa – do 200 zł brutto/miesiąc,

  • premia frekwencyjna – do 500zł brutto/miesiąc,

  • dodatek do kwaterunku – 600zł brutto/miesiąc (dodatek na zakwaterowanie wypłacany jest pracownikom po przepracowaniu 1 m-ca i dotyczy osób, które przeprowadziły się z innej miejscowości oddalonej o 100 km oraz podjęły prace w naszej firmie).

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+50%) i soboty (+100%).

Wymagania:

  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w trybie 3 – zmianowym (6-14/14-22/22-6)

  • gotowość do pracy fizycznej.

 Obowiązki:

  • obsługa maszyn, które tną i obrabiają szkło,

  • wykrywanie ewentualnych wad w procesie produkcyjnym.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj do nas już teraz!

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045