KRAJACZ- nawet 6000zł - SZCZECIN
  • SZCZECIN
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
27. 8. 2024
5200-6000zł

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji szyb zespolonych oraz szkła architektonicznego działającego na rynku szkła od 1826 poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w zakładzie w Szczecinie na stanowisku:

Krajacz (produkcja szyb zespolonych)

Lokalizacja – Dąbie, Szczecin

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • stawka podstawowa – 27zł brutto,
  • stawka godzinowa –36,37zł brutto,
  • premia za pracę w nocy 6 zł brutto,
  • premia jakościowa do 200 zł brutto,
  • nagroda frekwencyjna do 500 zł brutto,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+50%) i soboty (+100%).

Wymagania:

  • gotowości do pracy w trybie 3 – zmianowym od poniedziałku do piątku
  • (6-14; 14-22; 22-6).

Obowiązki:

  • obsługa maszyn, które tną i obrabiają szkło,
  • wykrywanie ewentualnych wad w procesie produkcyjnym.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj do nas! Czekamy na Ciebie! :)

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584